Apto Temporada Em Praia Grande
| Wi-Fi WiFi | Gratis parkeren | Eigen strand Strandtoegang |
| Roken niet toegestaan Rookvrije kamers | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Apto Temporada Em Praia Grande appartement is een goede keuze voor maximaal 8 gasten en biedt een welgelegen locatie op 10 minuten rijden van Praia de Vila Mirim. Het appartement van 86 m² biedt uitzicht op de zee.
Dit 2-badkamer appartement is gelegen binnen 4 km van Praia Mirim. Het Yemanjá standbeeld ligt binnen 15-minuten rijden van deze accommodatie.
Voor uw comfort zijn een inloopdouche beschikbaar bij dit appartement.
Bij Apto Temporada Em Praia Grande appartementen kunnen gasten gebruik maken van self-catering voorzieningen, waaronder een complete keuken, en genieten van hun maaltijden in een eetgedeelte.
- Locale bezienswaardigheiden
- Praia Vila Caiçara600 m
- Yemanja statue4,3 km
- Praia de Vila Mirim4,8 km
- Praia do Balneario Maracana1,9 km
- Extra - Praia Grande450 m
- A Igreja De Jesus Cristo Dos Santos Dos Ultimos Dias800 m
- Assai Atacadista3,5 km
- Praia do Caicara500 m
- Luchthavens
- Luchthaven Congonhas76 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Rookvrije kamers
- WiFi
- Gratis parkeren
- Huisdieren toegestaan
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
Kamervoorzieningen
- Mini bar
- Zithoek
- Terras
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Apto Temporada Em Praia Grande appartement.
Gasten van Apto Temporada Em Praia Grande appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, Praia de Vila Mirim, binnen 10 minuten rijden. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Yemanjá standbeeld (4 km) en Praia Mirim (4,1 km). - ❓
Beschikt Apto Temporada Em Praia Grande appartement over parkeergelegenheid?
Apto Temporada Em Praia Grande appartement heeft privéparkeren. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar Apto Temporada Em Praia Grande appartement?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij Apto Temporada Em Praia Grande appartement. - ❓
Wat is precies de grootte van het appartement?
Het appartement bestaat uit 86 vierkante meter.